Przejdź do treści
Wynajem aut Warszawa

6 ciekawostek – wynajem samochodów długoterminowy – co warto wiedzieć o najmie w CFM?

Wynajem samochodów długoterminowy – podczas zakupu nowego samochodu można wybrać jedną z wielu form finansowania. To dla klientów ogromna wygoda. Niektóre z obecnych możliwości nabycia nowego auta pozwalają cieszyć się samochodem marzeń, na który niekoniecznie każdy mógłby sobie pozwolić. Właśnie wynajem długoterminowy w CFM pozwala spełnić swoje motoryzacyjne marzenia!

Czym jest wynajem samochodów długoterminowy?

Na początku musimy wyjaśnić najważniejsze pojęcia związane z najmem długoterminowym. Jest on często błędnie mylony z leasingiem, który choć podobny, jest całkowicie inną formą finansowania samochodu.

Wynajem samochodów długoterminowy jest z definicji odpłatnym użytkowaniem auta na czas trwania umowy. W trakcie najmu samochód udostępniany jest klientowi przez firmę dealerską lub pośrednika, który auto zakupił w salonie. Kolejnym faktem odróżniającym najem od leasingu jest fakt, że nie trzeba deklarować wykupu samochodu podczas podpisywania umowy. Jeśli klient w trakcie najmu zdecyduje się odkupić auto lub zrezygnować z niego po zakończeniu umowy, może to zrobić bez najmniejszego problemu.

Dane statystyczne dotyczące wynajmu długoterminowego

W 2020 roku wynajmu długoterminowego w sprzedaży nowych samochodów dla firm wynosił prawie 25%! Wynik ten przełożył się na około 77 miliardów złotych wartości środków oddanych na wynajem. W dzisiejszych czasach coraz chętniej korzystamy z opcji wynajmu długoterminowego, ponieważ jest on wygodny dla naszego portfela, a przy okazji możemy cieszyć się nowym, wysokiej klasy samochodem!

Wynajem samochodów długoterminowy, czyli samochodowe all-inclusive!

Niewątpliwą zaletą najmu długoterminowego w Carolina Fleet Management jest możliwość wyboru bogatych opcji dodatkowych. Tylko w tej formie finansowania możesz tak naprawdę przestać się martwić serwisowaniem samochodu. Nic tylko jeździć i tankować! Wynajem samochodów długoterminowy umożliwia dokupienie opcji pełnego ubezpieczenia (OC, AC, NWW), pakietu przeglądów, serwisowania w ASO czy wymiany opon. Wszystkie te udogodnienia można połączyć ze sobą i zawrzeć ich wartość w cenie miesięcznej raty. To gwarancja wygody i komfortu, ponieważ nie musisz martwić się awariami, ubezpieczeniem, przeglądami czy oponami. Wszystkim zajmiemy się my. Taka opcja pozwala również zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Serwisowanie samochodu w ASO, nowe ogumienie i ubezpieczenie nowego samochodu kosztuje całkiem sporo, a tutaj wszystko zawarte jest w miesięcznej racie!

wynajem samochodów długoterminowy

Limity kilometrów w najmie długoterminowym – jak to wygląda w praktyce?

Sprawa jest tak naprawdę bardzo prosta. Podczas podpisywania umowy strony muszą uzgodnić limit kilometrów. Im wyższy, tym wyższa jest miesięczna rata. Oczywiście nie jest to sztywna liczba, której nie wolno przekroczyć. Po pokonaniu określonego w umowie limitu kilometrów klient zobowiązany jest do dopłaty za każdy nadprogramowy kilometr. Zwykle stawka waha się w granicach kilkunastu groszy za każdy km. Z tego powodu dobrze jest właściwie oszacować, ile przejedziemy w trakcie jednego roku.

Jakie samochody są dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego CFM?

Wynajem samochodów długoterminowy pozwala każdemu na spełnienie swoich motoryzacyjnych marzeń. Atrakcyjne raty miesięczne, kompleksowa pomoc i udogodnienia oraz radość z prowadzenia wymarzonego samochodu. To wszystko składa się na gwarantowane szczęście! Jakie auta można wynająć w długim terminie w CFM?

  • Toyota Aygo (1.0l, 72KM)
  • Toyota Yaris (1.0l, 72KM i 1.5l, 111KM)
  • Toyota Corolla (1.6l, 132 KM; 1.8l,122KM w wersji hatchback, sedan i kombi oraz 2.0l, 184KM w wersji hatchback, sedan i kombi)
  • Toyota C-HR (1.8l, 122KM i 2.0l, 184KM)
  • Toyota Camry (2.5l, 218KM)
  • Toyota RAV4 (2.5l, 218KM)

Wynajem samochodów długoterminowy w CFM

W Carolina Fleet Management oferujemy atrakcyjne formy wynajmu długoterminowego zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zawsze przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, przez co możesz mieć pewność, że otrzymasz samochód swoich marzeń. Oferujemy najlepsze i najnowsze modele Toyoty w różnych wersjach. Korzystając z CFM, możesz być spokojny o bezpieczeństwo umowy, ponieważ gwarantujemy pełne wsparcie i ochronę.