Przejdź do treści

Najem krótkoterminowy samochodów Toyota— ciekawostki i zalety firmy CFM

Najem krótkoterminowy samochodów Toyota to atrakcyjna forma przemieszczenia się po drogach w całym kraju chętnie wykorzystywana zarówno do celów biznesowych, jak i prywatnych. Dlatego firma Carolina Fleet Management zajmuje się kompleksową obsługą w pełni wyposażonych flot samochodowych, które można wygodnie wynająć w dowolnym terminie. Zatem, co jeszcze wyróżnia Carolina Fleet Management ?

Korzyści wynajmu krótkoterminowego w CFM

Najem krótkoterminowy samochodów Toyota wielu osobom kojarzy się z koniecznością załatwienia żmudnych formalności, by finalnie otrzymać ubogo wyposażony i niezadbany pojazd. Na szczęście nie wszystkie firmy działają w ten sposób. W Carolina Fleet Management do dyspozycji klientów oddano nowoczesne i sprawdzone Toyoty w wersji osobowej i dostawczej. Natomiast sama usługa najmu krótkoterminowego wiąże się z takimi korzyściami jak:

 • procedury uproszczone do minimum
 • szybkie dostarczenie samochodu pod wskazany adres
 • gwarancja otrzymania sprawnego, zatankowanego i czystego samochodu
 • kompleksowe wsparcie indywidualnego opiekuna

Dzięki takiej polityce firmy klient może uzyskać wybrany samochód dokładnie wtedy, kiedy będzie mu potrzebny i nie musi marnować czasu na uzupełnianie paliwa, czy mycie auta przed wizytą u ważnego kontrahenta. Będzie to zatem świetna opcja dla osób, które lubią wygodę, jak również dla osób, które w wyniku sytuacji awaryjnej zostały nagle pozbawione samochodu. Natomiast minimum formalności i bezproblemowy kontakt telefoniczny z firmą, to duże ułatwienie dla bardzo zabieganych klientów.

Najem krótkoterminowy samochodów Toyota

Najem krótkoterminowy samochodów Toyota w CFM — co obejmuje wynajem?

Firma CFM zadbała o to, by klienci nie musieli wpłacać kaucji przed odbiorem samochodu, a wszystkie obsługiwane przez firmę pojazdy mają wykupione ubezpieczenie AC oraz są regularnie serwisowane. Ponadto Carolina Fleet Management oferuje możliwość podstawienia auta nie tylko na terenie Warszawy, ale i w całej Polsce oraz Europie, oczywiście po uprzednim ustaleniu indywidualnych kosztów takiej usługi.

Co ważne, w ramach wynajmu krótkoterminowego można uzyskać wybrany pojazd od ręki, jeśli akurat jest wolny. W swojej flocie firma CFM posiada zarówno samochody ze skrzynią manualną, jak i automatyczną, a klienci mogą wybierać wśród takich modeli jak:

 • Toyota Yaris
 • Toyota Auris
 • Toyota Corolla
 • Toyota C-HR
 • Toyota RAV4
 • Toyota Camry
 • Toyota Proace

W trakcie wynajmu klienci są wspierani przez wykwalifikowanych opiekunów, którym mogą zgłaszać wszelkie usterki, pytania i wątpliwości. Natomiast po zakończeniu usługi pracownicy Carolina Fleet Management szybko i sprawnie zabiorą samochód z miejsca wskazanego przez klienta.

Najem krótkoterminowy samochodów Toyota

CFM — firma z tradycjami

Warto również podkreślić, że firma CFM została założona w 2001 roku, by dostarczać klientom kompleksowe usługi z zakresu obsługi floty samochodów służbowych. Co ważne, firma ta zatrudnia wielu ekspertów nie tylko w dziedzinie sprzedaży, czy motoryzacji, ale także i szeroko pojętych finansów. Ponadto w wyniku swojej działalności CFM nawiązała współpracę z prestiżowymi partnerami takimi jak:

 • Nowa Era
 • Uniqa
 • Toyota Material Handling
 • Polski Komitet Olimpijski
 • Metro Warszawskie

Dzięki elastycznemu podejściu do klienta, pracownicy Carolina Fleet Management mogą bez problemu dopasować ofertę do potrzeb danej firmy, czy indywidualnego najemcy, a szybki czas reakcji pozwala na sprawne rozwiązanie nawet najbardziej kryzysowych sytuacji.

Zatem Najem krótkoterminowy samochodów Toyota na kilka dni lub tygodni to świetna i wyjątkowo korzystna oferta, szczególnie że CFM dokłada wszelkich starań, aby wszystkie czynności związane z obsługą auta, były jak najmniej uciążliwe dla klientów. Dlatego będąc w podróży, na wakacjach, czy po prostu planując codzienne trasy, warto rozważyć najem krótkoterminowy.