Przejdź do treści

Nowa Toyota Corolla Cross – samochód idealny dla rodziny

To pierwszy SUV w gamie Corolli, który wprowadził do jednego z najpopularniejszych modelów na świecie bardziej agresywne, atletyczne nadwozie. Dzięki temu połączono praktyczność, przestrzeń i wygodę z najnowocześniejszą technologią hybrydową. W efekcie stworzono auto doskonałe dla całej rodziny!

Toyota Corolla Cross, czyli przyszłość rodziny i czysta radość z jazdy

Najnowsza Toyota Corolla Cross jest samochodem mocnym, dynamicznym, a przy tym bezpiecznym i komfortowym. We wnętrzu jest wyjątkowo dużo miejsca, zarówno na nogi, jak i nad głową. Dzięki temu wsiadanie do auta i pokonywanie nawet długich tras jest bardzo wygodne. Ponadto kierowca ma zapewnioną doskonałą widoczność, ponieważ Corolla Cross jest SUV-em z krwi i kości!

Hybrydowy napęd 5. generacji w nowej Toyocie Corolla Cross

Po raz pierwszy na świecie wykorzystano najnowszy napęd hybrydowy 5. generacji właśnie w Toyocie Corolla Cross. Samochód wyposażony jest w 2-litrowy silnik o mocy 197+40 KM oferuje nieporównywalne z poprzednimi modelami połączenie wysokiej mocy, dynamiki i zwinności z niską emisją CO2 i spalaniem. Dzięki inteligentnemu napędowi na cztery koła auto prowadzi się świetnie nawet w najtrudniejszych warunkach. W efekcie jazda nową Toyotą jest czystą przyjemnością!

Zaawansowane funkcje technologiczne Toyoty Corolla Cross

Wysoka jakość multimediów w nowej Toyocie

Najnowsza Corolla Cross jest wyposażona w mnóstwo innowacyjnych rozwiązań. Auto korzysta m.in. z ulepszonego układu HMI z najnowszymi funkcjami multimedialnym dostosowanymi do europejskich standardów. Do dyspozycji kierowcy zostanie oddany 12,3” cyfrowy wyświetlacz na tablicy zegarów i 10,5” ekran multimedialny. Z samochodem można połączyć się za pomocą Apple CarPlay lub Android Auto, a także przy wykorzystaniu pakietu Toyota Smart Connect. Do tego dochodzi nawigacja w chmurze, informowanie o sytuacji na drodze i aktualizacje przez Internet.

Bezpieczeństwo Toyoty Corolla Cross

Najnowszy model azjatyckiego giganta wyposażony jest w aktywny system bezpieczeństwa Toyota T-Mate. Dzięki niemu zawsze możesz czuć się pewnie podczas prowadzenia samochodu. W skład systemu wchodzą m.in. układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, zaawansowany półautomatyczny system parkowania Toyota Teammate Advanced Park, czy automatycznie aktualizowana nawigacja w czasie rzeczywistym.

Toyota Corolla Cross, czyli nowe, praktyczne perspektywy i radość z jazdy

Poruszanie się nową Toyotą Corollą Cross jest czystą przyjemnością. Dzięki wysokiemu nadwoziu i większemu prześwitowi auta, kierowca ma zagwarantowaną świetną widoczność, która przekłada się na pewność za kierownicą. Jazda miejska oraz poruszanie się autostradami jest bardzo spokojna i komfortowa. Ponadto we wnętrzu nowego SUV-a Toyoty znajdziesz ogromną ilość miejsca. Poza dodatkową przestrzenią na nogi i głowę znajdziesz również sporych rozmiarów bagażnik, do którego jest znacznie lepszy dostęp. Połączenie hybrydowej technologii z napędem na cztery koła sprawia, że jazda jest zawsze ekonomiczna, dynamiczna i pewna, niezależnie od warunków na drodze!