Przejdź do treści

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych samochodu to świetne rozwiązanie dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Bardzo długo to rozwiązanie interesowało głównie firmy, jednak od pewnego czasu jego atrakcyjność ukazuje swoje walory również osobom prywatnym. Jeśli chcemy dysponować wymarzonym samochodem: nowoczesnym, ekonomicznym, wyposażonym w najnowsze technologie, odejmując sobie konieczność myślenia o ubezpieczeniu, serwisowaniu, wymianie opon i innych obowiązkach – to wynajem długoterminowy dla osób fizycznych jest dla nas. 

W CFM wiemy, że dzisiejszy świat nakłada na każdego dużo obowiązków i ogrom stresu. Jeśli możemy Ci w czymś pomóc, to w sposobie, w jaki podchodzisz do użytkowania samochodu. Zrzuć z głowy część odpowiedzialności i przerzuć ją na nas!

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych a leasing

Choć wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych może na wielu płaszczyznach przypominać leasing, w końcu decydujemy się na używanie wynajmowanego samochodu, to istnieje kilka znaczących różnic między nimi. Najważniejsze z nich to:

 • obsługa serwisowa i dbanie o stan techniczny pojazdu;
 • administrowanie wozem;
 • wkład własny;
 • dedykowana pomoc.

Leasing nie zapewnia obsługi serwisowej, wymiany opon czy części objętych gwarancją, nie zapewnia również pomocy dedykowanych specjalistów. Z kolei umowa na wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych gwarantuje pełną obsługę pojazdu – obejmując ubezpieczenie, naprawy bieżące, wymianę opon czy przeglądy serwisowe. Klient jest tutaj wspierany na każdym kroku zbliżającym go do pełnej sprawności technicznej  i legalności pojazdu. W wypadku konieczności zmiany samochodu (wypadek, usterka), klient natychmiast otrzymuje samochód zastępczy.

Kolejną znaczącą różnicą między wynajmem a leasingiem jest niskie zaangażowanie kapitału własnego: podczas wynajmu długoterminowego wkład własny nie jest wymagany. Wypożyczający samochód nie traci ani nie zamraża własnych środków, jego obowiązkiem jest opłacenie miesięcznej raty i tankowanie samochodu. Nie ma tutaj ukrytych kosztów.

Ogromnym wsparciem w usłudze typu wynajmem długoterminowy jest dedykowane wsparcie. Każdemu klientowi zostaje przyporządkowany ekspert, dbający o obsługę serwisową pojazdu oraz wszelką dokumentację. Zajmuje się on kontrolą przeglądów, wymiany opon czy napraw. Jeśli zajdzie potrzeba, zorganizuje dla klienta samochód zastępczy.


Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych  – korzyści

Kiedyś wynajem długoterminowy dla osób fizycznych był stworzony i dostosowany pod potrzeby firm, posiadające duże floty samochodów. Jednak z czasem wynajem długoterminowy stał się atrakcyjny dla właścicieli mniejszych firm czy osób prowadzących działalności gospodarcze oraz osób fizycznych. Dziś wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych jest coraz częściej wybieraną formą wypożyczania samochodu. Nic dziwnego, samodzielne utrzymanie samochodu w należytym stanie estetycznym i technicznym wymaga czasu i cierpliwości.

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych – korzyści:

 • możliwość przewidzenia kosztów utrzymania samochodu – stałe opłaty;
 • łatwe planowanie i budżetowanie;
 • redukcja kosztów związanych z utrzymaniem samochodu;
 • precyzyjna kontrola kosztów ponoszonych na paliwo ;
 • serwis techniczny, wymiana opon;
 • ubezpieczenie;
 • samochód zastępczy.

Zalety wynajmu długoterminowego dla osób fizycznych

Świat się zmienia, a my z nim. CFM proponuje nowoczesną metodę korzystania z samochodu – wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych. Nie musisz już kupować auta, możesz je wynająć i cieszyć się użytkowaniem fabrycznie nowego samochodu, nie narażając się na dodatkowe koszty. Finansowanie działa na zasadzie abonamentu – opłacasz ratę i cieszysz się pełnym dostępem do samochodu, wraz z całą paletą dodatkowych usług. Zmiana zasad polega na tym, że nie kupujesz samochodu, a po prostu go używasz. Nie kupujesz – bo nie musisz. Za to wypożyczasz. 

Wynajmując samochód nie musisz zajmować się sprawami administracyjnymi ani technicznymi – rejestracją wozu, jego ubezpieczeniem i serwisowaniem. Nasi specjaliści zajmą się rejestracją samochodu i kompletnym przygotowaniem go do jazdy. Usługi takie jak: serwis, wymiana opon, przeglądy, ubezpieczenie czy naprawy gwarancyjne, są wliczone w cenę abonamentu Twojego auta. Przez cały czas trwania umowy masz gwarancję pełnej opieki naszego zespołu i dedykowanego Ci opiekuna.

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych przynosi wiele korzyści. Największą zaletą wynajmu długoterminowego jest bardzo atrakcyjna forma finansowania, która brzmi, Ty jeździsz i tankujesz paliwo, a my zajmujemy się resztą. W stałym, miesięcznym abonamencie znajdziesz:

 • ubezpieczenie, 
 • assistance, 
 • przeglądy, 
 • naprawy, 
 • wymiany części;
 • samochód zastępczy.

Drugą dużą zaletą wynajmu długoterminowego jest przejrzystość umowy. Wynajem w CFM realizowany jest na podstawie prostej i jasnej umowy. Jako klient określasz ilość miesięcy oraz orientacyjną liczbę kilometrów, które przejedzie wypożyczony przez Ciebie samochód w czasie jej trwania. To wszystko. Znasz zasady, znasz kwotę abonamentu. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów.

Trzecią korzyścią, którą należy wskazać, jest Twój spokój. Zdjęcie z Ciebie części odpowiedzialności to korzyść jeśli chodzi o użytkowanie samochodu. To my zajmiemy się dbaniem o jego stan techniczny i bezpieczeństwo: opłacaniem i pilnowaniem ubezpieczenia i Assistance, terminowość przeglądów i serwisowania, organizacją napraw i auta zastępczego, wymiany części oraz opon. Jako osoba wynajmująca samochód, do Twoich zadań należeć będzie opłacenie miesięcznej raty i tankowanie samochodu.

Oferta CFM zawiera:

 • uproszczone procedury i minimum formalności;
 • prosta i jasna umowa;
 • atrakcyjne finansowanie: opłacasz jedną, stałą ratę za komplet usług, dopasowaną do swoich możliwości;
 • ubezpieczenie, assistance samochodu;
 • dostęp do napraw i przeglądów serwisowych w ASO – Autoryzowanych Stacjach Obsługi Toyoty;
 • zapewnienie samochodu przedkontraktowego na czas zamykania procedur z możliwością dodatkowego wynajmu krótkoterminowego;
 • samochód zastępczy na czas ewentualnej awarii wynajętego wozu;
 • nowy, niezawodny samochód, który wybrałeś, do Twojej dyspozycji.

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych, pomożemy Ci w użytkowaniu Twojego wymarzonego samochodu, zdejmując z Ciebie obowiązki związane z jego obsługą: serwisowaniem, ubezpieczeniem i wieloma innymi formalnościami. Jako CFM proponujemy Ci naszą pomoc, oferując doradztwo ekspertów, opiekę serwisową oraz kontrolę kosztów. Ciesz się użytkowaniem swojego wymarzonego wozu, a resztę pozostaw nam.