Przejdź do treści

Zarządzanie flotą

Naszą misją jest sprawienie, aby flota samochodowa w Twojej firmie była sprawnie i wydajnie zarządzana. Z tego powodu warto powierzyć to zadanie właśnie nam. Dysponujemy doświadczonym zespołem, dostępem do sieci serwisów ASO w całej Polsce oraz umożliwiamy atrakcyjne finansowanie dla firm i korporacji.

Ikona ręki i gwiazd

Elastyczność i łatwe procedury

Szybkie działanie i terminowość

Pomoc opiekuna na bieżąco

Zarządzanie flotą CFM

Korzyści z powierzenia nam floty

Zarządzanie flotą jest procesem czasochłonnym i wymagającym. Niezbędne jest spore doświadczenie i umiejętności. Właśnie z tego powodu warto zlecić to zadanie specjalistom. Możesz dzięki temu zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli pragniesz zaopatrzyć się w większą flotę samochodów dla swojej firmy, takie rozwiązanie jest absolutnie niezbędne, ponieważ sprawne zarządzanie grupą pojazdów jest bardzo wymagające. My w tym pomożemy. Traktujemy indywidualnie każdego klienta i elastycznie podchodzimy do jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać zaistniałe problemy w jak najkrótszym czasie.

 • Kontrola wszystkich wydatków dotyczących floty  
 • Zarządzanie ogumieniem
 • Zarządzanie kartami paliwowymi
 • Usługa door to door
 • Sporządzanie raportów dotyczących eksploatacji floty, zużycia paliwa, itd.
 • Pomoc w wyborze najkorzystniejszej polisy i zapewnienie ciągłości ubezpieczenia
 • Oferta dopasowana dla każdego klienta

Zarządzanie flotą w praktyce

Nasza oferta skierowana jest dla właścicieli firm i osób zarządzających flotą samochodową. Zapewniamy atrakcyjne finansowanie i zaopatrzenie w niezawodne samochody. Poza tym pomagamy w zarządzaniu i kontrolowaniu grupy pojazdów. Sporządzamy raporty dotyczące eksploatacji, zużycia paliwa i ewentualnych usterek. Kontrolujemy również wydatki związane z flotą, serwisujemy samochody oraz pomagamy w wyborze atrakcyjnego ubezpieczenia. Dla firm, które nie posiadają własnej floty możemy zaoferować wynajem długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach.

Jaka jest oszczędność z takiej strategi

Zlecając nam zarządzanie flotą samochodów w Twojej firmie, możesz zyskać naprawdę dużo. Przede wszystkim oszczędzasz czas – swój własny jako właściciela lub zarządzającego flotą. Oszczędzasz też czas użytkowników, którzy odczują to podróżując służbowo i prywatnie. Oszczędzasz też pieniądze – niższe stawki serwisowe, rabaty czy zbiorcze faktury z długim terminem płatności. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad samochodami w Twojej firmie.

Administracja dla floty

Możliwość kompleksowego zarządzania flotą, bez konieczności tworzenia Działu Flotowego, w tym również administrowania dzięki zastosowaniu outsourcingu. Traktujemy indywidualnie każdego klienta i elastycznie podchodzimy do Jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać zaistniałe problemy w jak najkrótszym czasie. Nasze doświadczenie wraz z zastosowaniem najefektywniejszych rozwiązań zwiększa mobilność oraz niskoemisyjność naszych Klientów.

W ramach obsługi zapewniamy:

 • Indywidualne podejście do każdego Klienta;
 • Dedykowanego opiekuna oraz wsparcie całego zespołu;
 • Wsparcie wewnętrznego Działu Flotowego bądź stworzenie go dzięki naszym pracownikom;
 • Kompleksową realizację działań operacyjnych związanych z zarządzaniem flotą;
 • Raporty dotyczące eksploatacji floty, zużycia paliwa;
 • Ewidencjonowanie wykroczeń drogowych oraz udzielanie informacji o użytkownikach odpowiednim służbom;
 • Dobór najkorzystniejszej polisy ubezpieczeniowej, dbanie o terminowość, zgłaszanie nowych pojazdów;
 • Doświadczenie oraz wsparcie w zakresie Polityki Flotowej Firmy, rekomendacje, zastosowanie najlepszych praktyk;
 • Kontrolę wszystkich wydatków dotyczących floty oraz minimalizacja ponoszonych kosztów;
 • Koordynację procesów zamawiania i rotacji pojazdów służbowych;
 • Nadzorowanie procesów urzędowych: rejestracja, zbycie, nabycie pojazdów;

Lokalizacja i godziny otwarcia biura

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00

Telefon: 22 492 56 78
E-mail: info@cfm.pl
Adres biura: Al. Prymasa Tysiąclecia 54, 01-242 Warszawa

Często zadawane pytania

Nie, umowa obejmuję wszystkie ASO TOYOTY w Polsce oraz serwisy partnerskie mulltibrandowe, z którymi współpracujemy. Każdy serwis spełnia nasze wewnętrzne standardy jakościowe i technologiczne.

Wszystkie czynność serwisowe są bezgotówkowe.  Niezależnie od ilości wizyt w serwisie w danym miesiącu, otrzymasz jedną zbiorczą fakturę z długim terminem płatności.

Tak. Dodatkowo usługa serwisowa oraz części są rabatowane. Niezwykle istotny jest fakt, że nasze usługi serwisowe nie bazują na cenniku detalicznym, tylko na flotowym.

Tak, oczywiście. Wszystkie czynności, zanim zostaną zrealizowane, mogą być przez Państwa autoryzowane. Możemy również ustalić próg kwotowy, do którego następuje autoryzacja po naszej stronie – to najpopularniejsze rozwiązanie. Oszczędza czas klienta, usprawnia pracę w serwisie, przyspiesza wydanie auta użytkownikowi.