Przejdź do treści

O nas

Carolina Fleet Management to przede wszystkim zgrany zespół, który swoją pracą świadczy wysokiej jakości usługi zarządzania flotą. Każdy z osobna jest specjalistą w swojej dziedzinie, ale to połączenie wszystkich razem stanowi o naszej sile i skuteczności.

Korzyści z najmu krótkoterminowego

NASZ CFM

Od 2001 roku misją Carolina Fleet Management jest opieka nad samochodami służbowymi naszych Klientów. Codziennie pracujemy nad dostarczeniem najlepszych i możliwie najtańszych rozwiązań w zakresie obsługi flot samochodowych.

Klient jest dla nas partnerem, a ofertę szyjemy zawsze na miarę Jego potrzeb. I nie są to zwykłe slogany. Wierzymy, że tylko takie podejście może być punktem wyjścia do nawiązania i utrzymania dobrych relacji przez długie lata – czego potwierdzeniem jest kilkunastoletnia opieka nad flotą naszych najstarszych klientów. Stawiamy na osobiste relacje i dlatego nie posiadamy „call center”. Każdy klient, który realizuje w CFM usługę wynajmu długoterminowego otrzymuje swojego dedykowanego opiekuna.

Historia CFM

Carolina Fleet Management powstała w 2001 r. w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie usługami typu „full service leasing” w zakresie samochodów służbowych. Od samego początku firmę tworzyli, w części pracujący w niej do dziś, eksperci w dziedzinie sprzedaży i finansów, pasjonaci w technicznym obszarze motoryzacji oraz znawcy rynku ubezpieczeniowego. Byliśmy prekursorem programu do obsługi flot samochodowych Toyota CorpoCars Management.

Nasi partnerzy