Przejdź do treści

Wynajem krótkoterminowy

Nasza oferta wynajmu krótkoterminowego jest kierowana do szerokiego grona klientów biznesowych oraz prywatnych. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb. U nas możesz wypożyczyć samochód nawet na jedną dobę. Naszym priorytetem jest sprawne i terminowe działanie, a sama procedura najmu jest bardzo prosta i intuicyjna. Wynajem krótkoterminowy to oszczędność czasu i pieniędzy.

Przystępne ceny wynajmu

Szybkie działanie i terminowość

Pomoc opiekuna w trakcie wynajmu

Wynajem krótko terminowy CFM

Korzyści z najmu krótkoterminowego

Wynajem krótkoterminowy jest bardzo popularną formą wypożyczenia samochodu. Może być wykorzystywany jako część wynajmu długoterminowego, gdzie na czas załatwiania formalności udostępniamy klientowi samochód przedkontraktowy. Często jest rozwiązaniem w nagłych sytuacjach, kiedy potrzebny jest niezawodny pojazd „na już”. Klienci indywidualni również mają możliwość skorzystania z oferty wynajmu krótkoterminowego. Nie wszyscy potrzebują samochodu na co dzień, jednak w sytuacji, która zmusza ich do poruszania się autem, najem krótkoterminowy rozwiązuje wszystkie problemy.

Korzyści najmu krótkoterminowego

 • szybki czas reakcji i dostarczenia samochodu
 • uproszczone procedury i minimum formalności
 • możliwość podstawienia samochodu w wybrane przez klienta miejsce
 • gwarancja w pełni sprawnego, zatankowanego i czystego auta
 • kompleksowa pomoc indywidualnego opiekuna

Najem krótkoterminowy w praktyce

Niezależnie od tego czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym, możesz skorzystać z naszej oferty wynajmu krótkoterminowego. Jeśli sytuacja jest nagła i potrzebujesz samochodu, to rozwiązanie stworzone jest dla Ciebie. Błyskawicznie otrzymujesz pojazd w świetnym stanie. To minimum formalności, szybka realizacja i Twoje zadowolenie. Przy podpisywaniu umowy trzeba jedynie określić czas najmu, który rozpoczyna się już od jednej doby! Jeśli potrzebujesz samochodu na dłużej zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu długoterminowego.

Czym różni się nasza oferta od ofert wypożyczalni?

Wypożyczalnie samochodów pracują na innych zasadach niż CFM. Stosują bardziej złożone procedury i zabezpieczenia, które wymagają spełnienia wielu formalności. W naszej firmie kładziemy nacisk na prostotę, elastyczność i intuicyjność, uproszczone procedury sprawiają, że wynajem samochodu jest czystą przyjemnością. Poza tym oszczędzamy Twój cenny czas, ponieważ możemy podstawić pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce, możesz też odebrać auto osobiście. Po zakończonym wynajmie Klient również ma dwie opcje: nasz kierowca odbierze auto bezpośrednio od Ciebie lub możesz zwrócić je sam. Protokół wydania i odbioru jest bardzo prosty, więc załatwienie formalności trwa dosłownie kilka minut.

Lokalizacja i godziny otwarcia biura Warszawa

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Łukasz Krasuski
Koordynator wynajmu krótkoterminowego

Telefon: +48 789 401 600
E-mail: wynajem@cfm.pl , l.krasuski@cfm.pl
Adres biura: ul. Szklarniowa 49, 05-070 Sulejówek

Pobierz ofertę w formacie PDF >>

Zapytaj o samochód

  Często zadawane pytania

  Nie. Nie pobieramy kaucji za wynajem. Zgodnie z regulaminem w przypadku szkody i konieczności obciążenia polisy AC użytkownik jest obciążany udziałem własnym po zakończeniu wynajmu.

  Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować ofertę do klienta dlatego auto można wynająć nawet na jedną dobę.

  Jest taka możliwość. Na terenie Warszawy możliwe jest podstawienie auta pod dom/pracę klienta w ramach tzw. usługi door-to-door. Istnieje również możliwość podstawienia auta w dowolne miejsce w Polsce i Europie po indywidualnym ustaleniu koszów podstawienia.

  Wynajem obejmuje przeglądy serwisowe, sezonową wymianę opon oraz pełen pakiet ubezpieczenia wraz z assistance.

  Stosujemy zasadę minimum formalności. Drafty umów można pobrać z zakładki Do pobrania. Oryginały dokumentów należy dostarczyć najpóźniej w momencie odbioru auta.

  Jeżeli auto jest dostępne auto to można je odebrać praktycznie od ręki po podpisaniu umowy najmu.