Przejdź do treści

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy jest idealnym rozwiązaniem dla firm i osób prywatnych, poszukujących kompleksowej oferty, wysokiego standardu obsługi oraz atrakcyjnego finansowania. Właściciele przedsiębiorstw i korporacji mogą skorzystać z wygodnego zaopatrzenia swojej firmy w kompleksowo wyposażoną flotę samochodów. Klienci indywidualni mają możliwość użytkowania wymarzonego auta na atrakcyjnych warunkach finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami jakie płyną z takiego rozwiązania oraz do kontaktu z naszym specjalistą w celu przygotowania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.

Opłacasz jedną ratę za komplet usług

Naprawy i przeglądy wykonujesz w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Toyoty

My zajmujemy się pełną obsługą floty

Otrzymasz auto przedkontraktowe na czas załatwiania formalności

Wymiana opon oraz przeglądy serwisowe są zawarte w pakiecie

Ikona ręki i gwiazd

Otrzymujesz nową Toyotę i gwarancję niezawodności

Korzyści z najmu długoterminowego

Korzyści z najmu długoterminowego

Największą zaletą wynajmu długoterminowego jest prosta i atrakcyjna forma finansowania. Płacisz stały, miesięczny abonament, w cenę którego wchodzi: ubezpieczenie, assistance, przeglądy, naprawy, wymiany części, a także samochód zastępczy. Wynajem w CFM realizowany jest na podstawie bardzo prostej umowy. Musimy jedynie poznać ilość miesięcy oraz liczbę kilometrów, które pokona samochód w czasie trwania umowy. To wszystko! Jako osoba wynajmująca, opłacasz tylko ratę miesięczną i tankujesz samochód. Resztą zostaw nam!

Jakie są zalety najmu długoterminowego:

  • jedna stała rata za cały najem
  • ubezpieczenie samochodów zawarte w racie za wynajem
  • obsługa floty i pełen pakiet serwisowy w ASO Toyota
  • samochód przedkontraktowy na czas załatwiania formalności
  • możliwość dodatkowo wynajmu krótkoterminowego.
Leasing czy wynajem? Co się opłaca?

Leasing czy wynajem? Co się opłaca?

Wynajem długoterminowy samochodu dla osób fizycznych i firm przypomina pod wieloma względami leasing. Jednak przy tej formie występują znaczące różnice, przede wszystkim polegające na celu zawarcia umowy z klientem. Firmy, które chcą wyłącznie użytkować pojazd w danym okresie, docenią korzyści, jakie daje wynajem na dłuższy czas, ponieważ umowa zapewnia pełną obsługę pojazdu. Obejmuje ubezpieczenie łącznie z assistance, przeglądy serwisowe i naprawy bieżące. Leasing natomiast jest sposobem jedynie na sfinansowanie pojazdu, nie zapewnia obsługi serwisowej, a na koniec trwania umowy obliguje korzystającego do wykupu pojazdu.

W wynajmie długoterminowym nie jest wymagany wkład własny podczas podpisywania umowy, dzięki temu klient nie zamraża środków finansowych. Ponadto w przypadku awarii lub innych problemów z samochodem, od razu można otrzymać samochód zastępczy. Dodatkowo dużym udogodnieniem przy wynajmie długoterminowym jest fakt, że klient nie musi się zupełnie martwić o obsługę serwisową samochodu ani pilnować dokumentacji. Dedykowany opiekun w CFM kontroluje serwisy okresowe, wymianę opon i organizuje na ten czas samochód zastępczy.

Często zadawane pytania

W miesięczną ratę Najmu wliczone jest finansowanie pojazdu, ubezpieczenie w pełnym pakiecie OC&AC&NNW&ASSISTANCE oraz obsługa serwisowa w pełnym zakresie wraz z zakupem, sezonową wymianą i przechowywaniem opon zimowych.

Tak, po wcześniejszej zgodzie i sprawdzeniu zakresu ubezpieczenia oraz assistance, samochodem można wyjeżdżać za granicę. W podstawowym zakresie ubezpieczenie i assistance obowiązuje na Polskę i kraje Unii Europejskiej. W przypadku potrzeby wyjazdów do krajów spoza Unii Europejskiej należy rozszerzyć zakres polisy.

Tak, samochód można serwisować we wszystkich ASO danej marki na obszarze całej Polski.

Standardowo opłata wstępna nie jest wymagana. Mogą jednak zdarzyć się przypadki, że w wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta poprosimy o wpłatę własną w wysokości 5% lub 10%. Praktycznie nie zdarza się, że wymagamy większej wpłaty.

Do zawarcia umowy i oceny zdolności wymagane są dokumenty rejestrowe Klienta i dokumenty finansowe.

Nasza flota

Nasza flota to tylko sprawdzone samochody najwyższej jakości w różnych klasach.