Przejdź do treści

Wynajem długoterminowy samochodów Toyota

Wynajem długoterminowy samochodów Toyota jest idealnym rozwiązaniem dla firm i osób prywatnych, poszukujących kompleksowej oferty, wysokiego standardu obsługi oraz atrakcyjnego finansowania. Właściciele przedsiębiorstw i korporacji mogą skorzystać z wygodnego zaopatrzenia swojej firmy w kompleksowo wyposażoną flotę samochodów. Klienci indywidualni mają możliwość użytkowania wymarzonego auta na atrakcyjnych warunkach finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami jakie płyną z takiego rozwiązania oraz do kontaktu z naszym specjalistą w celu przygotowania oferty dopasowanej do Państwa potrzeb.

Wynajem długoterminowy samochodów Toyota

Opłacasz jedną ratę za komplet usług

Wynajem długoterminowy samochodów Toyota

Naprawy i przeglądy wykonujesz w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Toyoty

Wynajem długoterminowy samochodów Toyota

My zajmujemy się pełną obsługą floty

Otrzymasz auto przedkontraktowe na czas załatwiania formalności

Wymiana opon oraz przeglądy serwisowe są zawarte w pakiecie

Ikona ręki i gwiazd

Otrzymujesz nową Toyotę i gwarancję niezawodności

wynajem długoterminowy samochodów Toyota

Korzyści z najmu długoterminowego

Największą zaletą wynajmu długoterminowego jest prosta i atrakcyjna forma finansowania. Stały, miesięczny abonament, w którym znajdziemy: ubezpieczenie, Assistance, przeglądy, naprawy, wymiany części, a także samochód zastępczy. Wynajem w CFM realizowany jest na podstawie bardzo prostej umowy. Musimy jedynie poznać ilość miesięcy oraz liczbę kilometrów, które pokona samochód w czasie jej obowiązywania. Jako osoba wynajmująca, płacą Państwo tylko ratę miesięczną i tankują samochód. Resztą zajmiemy się my!

Wynajem długoterminowy samochodów Toyota – korzyści

  • jedna stała rata za cały najem
  • ubezpieczenie samochodów zawarte w racie za wynajem
  • obsługa floty i pełen pakiet serwisowy w ASO w całej Polsce
  • samochód przedkontraktowy na czas załatwiania formalności
  • możliwość dodatkowo wynajmu krótkoterminowego.
wynajem długoterminowy samochodów Toyota

Leasing czy wynajem? Co się opłaca?

Wynajem długoterminowy samochodu dla osób fizycznych i firm przypomina pod wieloma względami leasing. Jednak przy tej formie występują znaczące różnice, przede wszystkim polegające na celu zawarcia umowy z Klientem. Firmy, które chcą wyłącznie użytkować pojazd w danym okresie, docenią korzyści, jakie daje wynajem na dłuższy czas, ponieważ umowa zapewnia pełną obsługę pojazdu. Obejmuje ubezpieczenie łącznie z Assistance, przeglądy serwisowe i naprawy bieżące. Leasing natomiast jest sposobem jedynie na sfinansowanie pojazdu, nie zapewnia obsługi serwisowej, a na koniec trwania umowy obliguje korzystającego do wykupu pojazdu.

W wynajmie długoterminowym nie jest wymagany wkład własny podczas podpisywania umowy, dzięki temu Klient nie zamraża środków finansowych. Ponadto w przypadku awarii lub innych problemów z samochodem, od razu można otrzymać samochód zastępczy. Dodatkowo dużym udogodnieniem przy wynajmie długoterminowym jest fakt, że Klient nie musi się zupełnie martwić o obsługę serwisową samochodu ani pilnować dokumentacji. Dedykowany opiekun w CFM kontroluje serwisy okresowe, wymianę opon i organizuje na ten czas samochód zastępczy.

Często zadawane pytania

Na miesięczną ratę najmu składa się: finansowanie pojazdu, ubezpieczenie w pełnym pakiecie ( OC, AC, NNW oraz Assistance) oraz obsługa serwisowa wraz z zakupem, sezonową wymianą i przechowywaniem opon.

Tak, wyjazd samochodem za granicę jest możliwy po wcześniejszej zgodzie i sprawdzeniu zakresu ubezpieczenia.

Tak, samochód można serwisować we wszystkich ASO na obszarze całej Polski. Dodatkowo lista Autoryzowanych Stacji Obsługi Toyoty umieszczona została w naszej zakładce do pobrania.

Standardowo opłata wstępna nie jest wymagana. Mogą jednak zdarzyć się przypadki, że w wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta poprosimy o wpłatę własną w wysokości 5% lub 10%. Praktycznie nie zdarza się, że wymagana jest większa wpłata.

Do zawarcia umowy i oceny zdolności kredytowej wymagane są dokumenty rejestrowe Klienta i dokumenty finansowe.

Nasza flota

Nasza flota to tylko sprawdzone samochody najwyższej jakości w różnych klasach.