Przejdź do treści

Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota

Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota – nasza oferta jest kierowana do szerokiego grona klientów biznesowych oraz prywatnych. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb. U nas możesz wypożyczyć samochód nawet na jedną dobę. Naszym priorytetem jest sprawne i terminowe działanie, a sama procedura najmu jest bardzo prosta i intuicyjna. Wynajem krótkoterminowy to oszczędność czasu i pieniędzy.

Przystępne ceny wynajmu

Szybkie działanie i terminowość

Pomoc opiekuna w trakcie wynajmu

Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota

Korzyści z najmu krótkoterminowego

Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota jest bardzo popularną formą wypożyczenia samochodu. Może być wykorzystywany jako część wynajmu długoterminowego, gdzie na czas załatwiania formalności udostępniamy klientowi samochód przedkontraktowy. Często jest rozwiązaniem w nagłych sytuacjach, kiedy potrzebny jest niezawodny pojazd „na już”. Klienci indywidualni również mają możliwość skorzystania z oferty wynajmu krótkoterminowego. Nie wszyscy potrzebują samochodu na co dzień, jednak w sytuacji, która zmusza ich do poruszania się autem, najem krótkoterminowy rozwiązuje wszystkie problemy.

Korzyści – wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota

 • szybki czas reakcji i dostarczenia samochodu
 • uproszczone procedury i minimum formalności
 • brak konieczności wpłaty kaucji
 • możliwość podstawienia samochodu w wybrane przez Klienta miejsce
 • gwarancja w pełni sprawnego, zatankowanego i czystego auta
 • kompleksowa pomoc indywidualnego opiekuna

Najem krótkoterminowy w praktyce

Niezależnie od tego czy jesteś Klientem indywidualnym, czy biznesowym, możesz skorzystać z naszej oferty wynajmu krótkoterminowego. Jeśli sytuacja jest nagła i potrzebujesz samochodu, to rozwiązanie stworzone jest dla Ciebie. Błyskawicznie otrzymujesz pojazd w świetnym stanie. To minimum formalności, szybka realizacja i Twoje zadowolenie. Przy podpisywaniu umowy trzeba jedynie określić czas najmu, który rozpoczyna się już od jednej doby! Jeśli potrzebujesz samochodu na dłużej zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu długoterminowego.

Czym różni się nasza oferta od ofert wypożyczalni?

Wypożyczalnie samochodów pracują na innych zasadach niż CFM. Stosują bardziej złożone procedury i zabezpieczenia, które wymagają spełnienia wielu formalności. W naszej firmie kładziemy nacisk na prostotę, elastyczność i intuicyjność, uproszczone procedury sprawiają, że wynajem samochodu jest czystą przyjemnością. Poza tym oszczędzamy Twój cenny czas, ponieważ możemy podstawić pojazd w wybrane miejsce, możliwe jest też odebranie auta osobiście. Po zakończonym wynajmie Klient również ma dwie opcje: nasz kierowca odbierze auto bezpośrednio lub mogą Państwo zwrócić je sami. Protokół wydania i odbioru jest bardzo prosty, więc załatwienie formalności trwa dosłownie kilka minut.

Lokalizacja i godziny otwarcia biura Warszawa

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Łukasz Krasuski
Koordynator wynajmu krótkoterminowego

Telefon: +48 789 401 600
E-mail: wynajem@cfm.pl , l.krasuski@cfm.pl
Adres biura: ul. Szklarniowa 49, 05-070 Sulejówek

Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota
Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota

Pobierz ofertę w formacie PDF >>

Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota
Wynajem krótkoterminowy samochodów Toyota

Zapytaj o samochód

  Często zadawane pytania

  Nie pobieramy kaucji za wynajem. Zgodnie z regulaminem w przypadku szkody i konieczności obciążenia polisy AC użytkownik jest obciążany opłatą administracyjną za powstałą szkodę po zakończeniu wynajmu.

  Wynajem krótkoterminowy rozpoczyna się już od jednej doby.

  Oferujemy usługę door to door. Możliwe jest dostarczenie auta w dowolne miejsce po indywidualnym ustaleniu kosztów podstawienia.

  Wynajem obejmuje przeglądy serwisowe, sezonową wymianę opon oraz pełen pakiet ubezpieczenia wraz z Assistance.

  Stosujemy zasadę minimum formalności. Drafty umów można pobrać z zakładki Do pobrania. Oryginały dokumentów należy dostarczyć najpóźniej w momencie odbioru auta.

  Jeżeli auto jest dostępne auto to można je odebrać praktycznie od ręki po podpisaniu umowy najmu.