Przejdź do treści
Wynajem toyoty Warszawa CFM

Najem długoterminowy samochodu używanego co warto wiedzieć?

Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę, że kupno samochodu na własność nie zawsze jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Jednym z popularniejszych rozwiązań na użytkowanie auta w ostatnich latach stał się najem długoterminowy samochodu używanego. Nasza wypożyczalnia, która oferuje jedynie samochody najwyższej jakości od renomowanej marki Toyoty, specjalizuje się właśnie w wynajmie długoterminowym samochodu używanego.

Wypożyczalnia aut — co to jest?

Wypożyczalnia samochodów jest miejscem, w którym możesz wypożyczyć samochód swoich marzeń. To wygodne rozwiązanie dla osób prywatnych lub firm, które potrzebują samochodu na dłuższy okres, ale nie chcą kupować go na własność. Dzięki temu klient jedynie musi spełnić warunki ustalone przez wypożyczalnie, następnie dopełnić wszystkich formalności, opłacić najem i może cieszyć się korzystaniem z samochodu.

W Carolina Fleet Management znajdziesz najlepsze samochody Toyoty. Oferujemy wiele różnorodnych modelów, w tym przede wszystkim pojazdy hybrydowe, które są ekologiczne i bardziej oszczędne.

najem długoterminowy samochodu używanego

Jak wybrać dobrą wypożyczalnię samochodów?

Pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy najmu z wypożyczalnią dokładne ją sprawdzić. Po pierwsze przeczytaj opinie w internecie na temat wybranej wypożyczalni i sprawdź, czy nie ma w nich żadnych zastrzeżeń. Kolejną kluczową rzeczą, którą należy sprawdzić jest jakość pojazdów, które wypożyczalnia samochodów oferuje. Ponadto przeczytaj kilkukrotnie umowę wynajmu, aby sprawdzić, czy nie zawiera ona jakiś ukrytych kosztów.

Jeśli zdecydujesz się na najem długoterminowy samochodu używanego w CFM, nie musisz się niczym martwić. Jesteśmy partnerem Toyoty oraz współpracujemy z Polskim Komitetem Olimpijskim. Stawiamy przede wszystkim na jakość, zadowolenie klientów oraz klarowność umów.

Czym jest najem długoterminowy SAMOCHODU UŻYWANEGO?

Najem długoterminowy samochodu używanego jest dzierżawą samochodu umożliwiającą korzystanie z niego przez okres, który określa umowa. Korzystający z samochodu jest natomiast zobowiązany do uiszczania miesięcznych opłat za usługę wynajmu, które rzecz jasna określone są w umowie. Okres wynajmu trwa zazwyczaj od dwóch do pięciu lat. Umowa ma określać takie rzeczy jak:

 • czas jej trwania
 • kwota rat, które mają być miesięcznie uiszczane przez korzystającego z samochodu
 • oszacowany przebieg pojazdu, który nie może być przekroczony przez dzierżawiącego (w przypadku przekroczenia określonego limitu korzystający z samochodu zobowiązany będzie do zapłacenia dodatkowej kwoty)
 • warunki specjalne na przykład dotyczące możliwości wykupu samochodu wraz z upływem umowy
najem długoterminowy samochodu używanego

Co warto wiedzieć – wynajem długoterminowy SAMOCHODU UŻYWANEGO?

Najem długoterminowy samochodu używanego niesie za sobą szereg udogodnień. Między innymi można liczyć na:

 • możliwość korzystania z najwyższej jakości samochodów marki Toyota;
 • korzyści związane z podatkami, ze względu na to, że miesięczna opłata za najem może być wliczona w koszty uzyskania przychodu;
 • wsparcie związane z serwisowaniem i przeglądem samochodu;
 • brak wkładu własnego. Pierwsze koszty są dopiero po podpisaniu umowy najmu;
 • możliwość oddania samochodu po wygaśnięciu umowy. Niemniej jednak możesz wykupić używany pojazd;
 • brak zmartwień związanych z utratą wartości materialnej pojazdu;
 • koszty wynajmu samochodu są stałe i niezmienne.
najem długoterminowy samochodu używanego

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni aut?

Nie da się ukryć, że fakt, iż wynajmujemy tylko i wyłącznie najwyższe jakościowo samochody Toyota jest ogromną zachętą do wybrania właśnie naszych usług. W naszej flocie znajdują się dziesiątki różnych modelów, w tym także hybryd. Oprócz tego jesteśmy profesjonalistami, nasze umowy są korzystne dla wynajmujących, a świadczy o tym szereg zadowolonych konsumentów. Poza tym Carolina Fleet Management to najwyższy standard obsługi klienta i pełne wsparcie.